Ap ko lietas grozās

Lietas šobrīd grozās maķenīt savādāk nekā bloga tapšanas pirmssākumos. Blogs tika radīts tālajā 2009.gadā lai informētu par manu pieredzi Ziemeļamerikas kontinenta Kanādas daļas apgūšanā, taču laiks iet, viss mainās un nu jau esmu okeāna otrā krastā – Nigērijā.

Bija doma radīt jaunu blogu, bet slinkums, sliktais interneta pieslēgums un kopējā sajūta, ka Kanādas un Nigērijas piedzīvojumi viens otru papildina noveda pie tā kas ir redzams blogā šodien!

Ja nu man uz ilgāku laiku atkal nāksies kaut kur citā pasaules malā nokļūt, domāju, šis blogs savu misiju turpinās pildīt gana labi.

ps

Palasīju ko savulaik skaidrojumā biju rakstījis, nostaļģija uznāca un nolēmu saglabāt šo ierakstu nākamjām paaudzēm 🙂 Turklāt numerologi var sākt ķidāt mani, jo izskatās, ka 3.datums ir īpašs un liktenīgs man

vēsturiskais skaidrojums

Es ilgi domāju vai vēlos taisīt ceļojuma blogu par braucienu uz Kanādu, līdz tomēr nolēmu kaut ko radīt. Šī lapa ir vairāk domāta radiem, draugiem un paziņām, kuri vēlas dzirdēt, lasīt, redzēt jaunumus no manis Kanādā, bet arī citi ir laipni aicināti te ielūkoties, ja saturs šķiet gana interesants un nozīmīgs. Nevaru apsolīt plašu foto un video arhīvu, jo vismaz pagaidām nav tehnikas ar kuru attēlu mākslu varētu te ietilpināt, bet šī nepilnību ar laiku varētu tikt labota.

Esmu Kanādā kopš 3.jūnija. Ar atpakaļejošu datumu visu nevēlos tagad te rakstīt, tāpēc iemetīšu tikai nelielu ieskicējumu kā viss te sākās. Ielidoju es Vankūverā pēcpusdienā (pēc pulksteņa zaudēju 1 h dzīves ceļā :), tur padzīvoju dažas dienas pabriesmīgos hosteļos – viens dārgāks un briesmīgāks, otrs lētāks, bet ar blaktīm.

Tad uzzināju par paziņu Toronto, kas aicināja turp, jo darba iespējas esot lielākas. Kāpu lidmašīnā un pēc 4 h biju Toronto, aizkūlos līdz guļvietai. Vairāks dienas mocījos ar neapmierinātu garīgo, jo darbs tik viegli rokā nenāca, bet nauda viegli izkusa, ņemot vērā neplānoto lidojumu utt. Taču kā tu cilvēks vari zināt, kad ir labi, ja neesi jutis to kā ir kad ir slikti – vienā dienā darbs bija rokā man. Varu tikai uzsvērt – neatlaidība atmaksājas! Sasūtīju šķiet simtiem CV jeb pa viņējo modei Resume, sazvanīju desmitiem kantorus un vēl uz dažiem desmitiem arī aizgāju savām kājiņām. Sākumā nekas it kā nespīdēja, bet tad dabūju darbu un tam sekoja kaudze ar atbildēm no vietām, kurp sūtīju CV iepriekš. Aicinjāja mani mani uz intervijām, bet es vairs negāju, jo laika nav 🙂

It kā jau kanādieši ciena savus izglītības dokumentus un pieredzi augstāk par citiem, taču varu jūs iedrošināt, ka visam pamatā ir cilvēks pats ar savu personību! Arī Latvijas pieredze var tikt novērtēta gana augstu, ja tās pieredzes nesējs spēj pamatot kāpēc pieredze ir derīga, un māk veiksmīgi likt šo pieredzi lietā.

Par darbu – strādāju es tādā jaukā kompānijā kā National Home Services un mans darbs ir iet klauvēt pie Ontario provinces iemītnieku durvīm, piedāvājot šiem samainīt veco ūdens sildītāju pret jaunu! Te jāpiebilst, ka Ontario ūdens sildītāji (boileri) pārsvarā pieder firmām, kuras tos izīrē ļautiņiem, tāpēc man nav jāizspiež pēdējā kapeika no cilvēka, bet tikai jāatzīmē datums, kurā tad jaunā mantiņa ienāks mājā. Latvijā līdz šim neko tādu nebūtu darījis, bet šķiet nākotnē es to varēšu atļauties arī skaistajā dzimtenē.

Ievadam laikam viss.

ps

Vēlējos vien piebilst, ka es neplānoju blogot par katru savu ikdienas soli sperto iekš Kanādas zemes, bet runāšu (izpaudīšos) vienīgi par lietām, vietām, notikumiem, kuri man pašam šķiet saistoši, interesanti un noderīgi, lai par tiem uzzinātu arī citi.

Advertisements

One response to “Ap ko lietas grozās

  1. Labdien!
    Ļoti vēlētos ar Jums sazināties.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s